آواکسل؛ ارسال پیام صوتی در اکسل

آواکسل - ارسال پیام صوتی در اکسل

اگر به یاد داشته باشید در بروزرسانی های قبلی آواتل سرویسی را با نام آواخوان معرفی کردیم که به وسیله ی این سرویس میتوانستید متن های خود را به صوت تبدیل کنید.

حالا در جدیدترین بروزرسانی آواتل سرویسی توسط تیم توسعه آواتل با نام آواکسل اضافه شده است که این سرویس نوعی افزونه اکسل می باشد که میتوانید بر روی سیستم خود نصب کنید.

با آواکسل چگونه کار کنم ؟

شما می توانید پس از ورود به پنل کاربری خود در آواتل، افزونه آواکسل را از منوی ارسال پیام صوتی، دانلود نمایید و پس از دریافت فایل، ستاپ آن را بر روی سیستم خود نصب نمایید.

پس از نصب این افزونه وارد نرم افزار اکسل خود شوید و از منوی های بالا بر روی منوی آواکسل کلیک نمایید. در این به کلیک بر روی گزینه تنظیمات میتوانید نام کاربری و کلمه عبور پنل آواتل خود را وارد نمایید تا بتوانید از سرویس های آواکسل استفاده کنید

 

آواکسل چه امکاناتی دارد؟

پس از ورود به آواکسل شما میتوانید لیست مخاطبین خود را به همراه اطلاعات شخصی آن ها همچون نام و نام خانوادگی، شهر، شغل و … را وارد نمایید. قدم بعدی ارسال پیام برای مخاطبین درج شده است که پس از کلیک بر روی گزینه ارسال، متن خود را وارد میکنید.

دقت داشته باشید که در درج متن میتوانید پارامتر های دلخواه خود را انتخاب و در متن استفاده نمایید. این پارامتر ها از فیلد های ایجاد شده در اکسل خوانده می شوند و برای مخاطبین شما به صورت اختصاصی ارسال میگردند

به این معنا که اگر در ستون A پارامتر نام را وارد کرده باشید ودر متن پیام خود پارامتر ستون A  را در ابتدای متن قرار دهید پیام ارسالی شما نام هر کاربر را در ابتدای پیام میخواند

حال این امکان را شما دارید که پارامتر های مختلف را وارد متن خود نمایید تا جذابیت پیام صوتی بیشتر شود و جالب اینجاست که این پیام ها را متوانید از طریق آواکسل به صورت انبوه و برای تک تک مخاطبین وارد شده به صورت اختصاصی ارسال نمایید.

دقت داشته باشید که برای استفاده از افزونه آواکسل میبایست اکسل نسخه ۲۰۱۳ به بعد را بر روی سیستم خود داشته باشید.

همین حالا میتوانید آواکسل را به صورت رایگان در پنل کاربری خود دریافت نمائید.

نویسنده مطلب: آواتل

مدیرعامل و بنییان گذار آواتل